Chcete dárek pro přítele? Kupte mu svetr!

Elegantní, ale zároveň stylový druh oblečení – tak se dají charakterizovat pánské svetry. Svetr z každého muže dokáže udělat neodolatelného a šarmantního gentlemana. Jestliže nemáte problém s přetahováním oblečení přes hlavu, pak se jako vhodné jeví pánské pulovry a pánské svetry do véčka. Tento druh svetru se skvěle nosí a hodí se téměř k jakémukoliv jinému oblečení. Dobře vypadá s košilí, ale využijete ho i při méně formálních příležitostech.

Pokud však preferujete ležérní či sportovní styl, měli byste volit pánské svetry se zipem či pánské svetry na knoflíky. Ovšem ne každý svetr vydrží dlouhou dobu, protože je třeba dobře zvolit kvalitu materiálu. Také musíte dodržovat určité zásady při údržbě. Vyplatí se volit svetry vyrobené pouze z kvalitních přírodních surovin. Velmi dobrou volbou jsou svetry z vlny z ovce Merino nebo z kašmírských koz.

Svetry se využijí hlavně v chladnějším období, protože dokážou zahřát. Vizuálně svetr vypadá mnohem lépe, než kdybyste si měli obléknout obyčejnou mikinu. Některé svetry se dokonce dají zkombinovat se společenským oděvem. Ovšem ani sportovněji založení jedinci se svetrů vůbec nemusí obávat, protože varianta se zipem či s knoflíky vypadá dobře se sportovním oblečením. Všechno je samozřejmě věcí vkusu, takže si dobře vyberte a pořiďte si stylový kus oděvu.

You must be logged in to post a comment Login