Kompletní golfové sety pro Vás

Začínáte s golfem a nevíte si rady s výběrem holí? Pokud ano, tak právě pro Vás máme dneska tip. Jedná se o e-shop, ve kterém si můžete pořídit kompletní golfové sety.

Začneme ale popořadě. Jaké vybavení třeba na začátek?

Jako každý sport, i na golf si třeba pořídit adekvátní sportovní vybavení, tj. golfové hole, bag, míčky apod. Netřeba však hned utíkat do první specializované prodejny a všechno hned nakoupit. Pro začátek vám úplně postačí to, co vám mohou poskytnout v golfové akademii. Teprve po zralém uvážení, že se golfu chcete věnovat dlouhodobě, rozmyslete se nad koupi holí, míčků, oblečení, bot, výstroje.

Pokud teda chcete začít s golfem, tak jako první si pořiďte golfové hole.

Pro začátečníky najdete ve specializovaných obchodech předpřipravené golfové sety. Obsahují dřeva na odpaly, železa na kratší rány, wedge na speciální krátké údery a putter na hru na greenu. V každém případě doporučujeme nejprve se poradit se svým trenérem, který vám jistě rád pomůže s výběrem.

Ke standardní výbavě hráče patří hole vhodné na hru za různých podmínek: drivery na odpal na dlouhé vzdálenosti, klasické “železa” od 3 do S, fervejové dřeva – pro hru na ferveje, putter pro hru na grin. Další hole jsou např. wedges nebo hybridy.

Cena golfového setu, sestávajícího maximálně ze 14 holí, závisí na několika faktorech:
– od značky
– zda je to set pro muže nebo ženu
– materiál
– zda je to set speciálně určený pro jistou skupinu hráčů (např. existují sety pro hráče s nadměrným vzrůstem nebo naopak s malým vzrůstem)

Pokud si nevíte rady, my Vám doporučujeme golfový set Cleveland CG16 set stand bag. Tento set pořídíte za 14 390 Kč. Původní cena tohoto setu byla 27 912 Kč.

Výhodou tohoto eshopu je doprava zdarma nad 1 000 Kč a to se přeci vyplatí.

Proto neváhejte a navštivte tento e-shop.

You must be logged in to post a comment Login