Reklamní předměty pomohou ochránit vaše zdraví

Před časem byl v České republice zaveden zákon nařizující nosit za snížené viditelnosti odrazový reflexní prvek. Tyto prvky jsou běžně k zakoupení ve většině obchodů se sportovním vybavením, avšak lidé je rovněž mohou obdržet zdarma formou reklamního předmětu.

Policie ČR po prvních dnech platnosti zákona o reflexních prvcích začala jejich nenošení při snížené viditelnosti pokutovat. Řada lidí však neví, že sníženou viditelností rozumíme nejenom noc, ale také soumrak, hustý déšť a sněžení či mlhu. Reflexní prvky v takových podmínkách odrážejí světlo zpátky k jeho zdroji a řidič má tak více času na reakci.

Věděli jste že, člověk nosící reflexní prvek je viditelný až na 200 metrů, zatímco bez něj vás v tmavém oblečení řidič jedoucího vozidla uvidí na pouhých 20 metrů?

Ukažte, že vám na zákaznících a klientech záleží

Díky nízkým pořizovacím nákladům se reflexní prvky mohou stát nejenom bezpečnostní pomůckou, ale také skvělým reklamním předmětem na rozdávání. Mohou mít podobu běžných pásků, samolepek či odrazek, zajímavé jsou ale i batohy nebo cyklistické dresy. Reklamní předměty s reflexními prvky mají širokou škálu využití, kupříkladu při sportu, vyjížďce na kole, ale také při procházce u západu slunce. Rovněž mnohá zaměstnání se z bezpečnostních důvodů bez reflexních prvků neobejdou.

Reflexní reklamní předměty naleznou uplatnění rovněž v rukách ratolestí vašich zaměstnanců nebo klientů. Speciálně pro ně jsou vhodné reflexní odrazky ve tvaru srdce či medvídka, které si jednoduše připnou na svoji školní tašku. Zajímavé jsou také reflexní píšťalky, které plní více funkcí zároveň. Firmy mohou na veškeré předměty umístit logo své společnosti.

Máte-li zájem o reflexní reklamní předměty nebo byste si rádi prohlédli kompletní nabídku, neváhejte se obrátit na reklamní agenturu a sdělte jí své požadavky. Specialisté vám rádi poradí a vytvoří reklamní předmět na míru potřebám.

You must be logged in to post a comment Login