Služba pro veřejnost – prodámezavás.cz

Mnoho lidí má potřebu odkládat různé věci na horší časy. Vždyť se to ještě sejde. Postupně tyto věci překážejí v podkroví, v garáži, v domě, zkrátka všude jsou jen nepotřebné věci. Tito lidé jsou většinou nešťastní, pokud se jim vyhodí nějaká haraburdí. Možná mají nějaký důvod hromadit tyto věci. Přitom hromadění zbytečností může být hlavním důvodem jejich neštěstí.

Domů je zrcadlovým obrazem sebe sama. Pokud je váš domov čistý a uklizený, jste spokojenější a cítíte se lépe, vše je v pořádku. Určitě se i vám stalo, že se vám doma vyskytly věci, které jste již nepotřebovali a nevěděli jste, co s nimi.  Pokud jste věc nepoužili více než dva roky, nebudete ji nikdy potřebovat, na to pamatujte! Proto byste měli všechny tyto zbytečnosti vyhodit, darovat nebo prodat.

Hlavním problémem je sehnat někoho, komu to prodáte nebo darujete. Pokud zvažujete prodej nebo darování ledajaké věci, ale bojíte se anonymních inzertních portálů, je tu pro vás řešení.

Jedná se o službu prodamezavas. Úkolem této stránky je ulehčit uživatelům prodej jejich nepotřebných věcí. Pokud tedy máte věci, kterých se chcete zbavit, využijte tuto službu. Stačí se ozvat této společnosti. Firma Vám pošle kurýra, ten naloží všechny věci, které chcete prodat, v ateliéru je všechny vyfotí a vystaví a vy už jen čekáte, kdo si tyto věci koupí. Po uskutečnění obchodu se vám ozvou a pošlou Vám peníze. Je to opravdu jednoduché.

Firma má dlouholeté zkušenosti v internetovém obchodu. Prodávají cokoliv. Ať už se jedná o elektroniku, nábytek, domácí potřeby nebo i sportovní vybavení. Stačí pouze zavolat a postarají se o kvalitní propagaci dané věci. Vy jen čekáte na peníze, nemusíte nic dělat.

Impulz k tomuto projektu dali sami zákazníci, kteří hledali pomoc s prodejem svých věcí. Tato služba si už našla mnoho spokojených zákazníků a my doufáme, že budete jedním z nich.

You must be logged in to post a comment Login