Softwarové aplikace běžící pod Windows v cloudu

Nechcete platit vysoké částky za různé softwarové aplikace? Pokud ne, tak pro Vás máme řešení. Jedná se o českou společnost AppOnFly, která nabízí softwarové aplikace běžící pod Windows přes vzdálenou plochu.

Cílem této společnosti je to, aby aplikace Microsoft software byly přístupnější pro každého běžného uživatele na světě. Díky této společnosti se můžete přihlásit k jakékoliv aplikaci systému Windows kdykoli a kdekoli budete potřebovat. První měsíc máte zadarmo a pak už jen záleží na Vás, kolik zaplatíte za používání aplikací, protože po uplynutí zkušební měsíční doby si zajistíte formu měsíčního předplatného, cena oproti plné offline verzi je zlomková, uživatel si určí, jak dlouho chce software používat a tudíž za něj platit.

Uživatel, který bude chtít využívat tuto aplikaci na jakémkoliv zařízení (tedy MAC, iOS, Android), si vytvoří účet a začne aplikaci používat přes rozhraní Apponfly okamžitě. Bez zdlouhavého stahování a instalace.

Výhodou této aplikace je to, že neinstaluje, aplikace běží přes online html5 rozhraní přímo v prohlížeči. Díky této aplikaci, ušetříte mnoho gigabitů prostoru ve Vašem notebooku nebo počítači. Při využívání této aplikace se používá vzdálená plocha (remote desktop) – aplikace běží v cloudu.

Aplikace je dostupná pro jakýkoliv operační systém (MAC, iOS, Android).

Pokud tedy máte zájem o některé aplikace Microsoftu (MS Office, Access, Visio, Project a další) tak neváhejte a využijte tuto aplikaci.

Mezi nejnovější programy, které tato společnost nabízí, patří i prémiový statistický software IBM SPSS. Pokud potřebujete využit službu tohoto programu a nechce se Vám kupovat celou verzi, která stojí pár tisíc korun, tak ji můžete používat pár měsíců za minimální poplatek.

Díky této společnosti můžete ušetřit stovky korun a to se přece vyplatí!

You must be logged in to post a comment Login