Sychravé počasí je tady – jaký si vybrat kabát?

S nevlídným podzimním počasím přichází čas kabátů, bund, vest a všeho co nás zahřeje. Pokud si plánujete koupit nový kousek do svého šatníku, buďte během nákupu pečlivá a především dejte na svoji postavu a vyberte si ten nejvhodnější, který vám bude sedět. Oblečení, ať je nejkrásnější, nikdy nevynikne, pokud se v něm necítíte dobře. Samotný outfit by vám měl padnout, totéž platí i u kabátů. Těhotenské kabáty jsou základem podzimně-zimního šatníku každé nastávající maminky. Ve specializovaných obchodech najdete dokonalou kombinaci praktičnosti a trendovosti. Každá z vás v ní objeví svůj ikonický kousek.

Základem je nápad.

V podzimní nabídce jsou zajímavé barevné kombinace, kabáty z kontrastních materiálů i do puntíku promyšlené a netradiční střihy. Kontrastní a výrazné barvy zaujmou ihned. Vytáhnou vás z davu a dostanou do popředí. Navíc například barevné členění po stranách perfektně prodlouží, a tak i opticky zeštíhlí vaši postavu. Milovnice minimalismu zde však najdou i klasické střihy.

Pozor na délku!

Pokud patříte k ženám menšího vzrůstu, vyhněte se dlouhým kabátem až ke kotníkům, zbytečně vás budou ještě více opticky zkracovat. Pro menší postavy jsou ideální těhotenské kabáty, které končí pod zadečkem nebo bundičky krátkého střihu do pasu. Pokud nastanou chladnější dny a teplota klesne pod bod mrazu lze zvolit ještě delší těhotenské kabáty, které sahají až kolenům. Pokud si chcete opticky vytvořit i nekonečné nohy, uvažte si opasek od kabátku vyšší než normální děláte, vykouzlíte si nejen dlouhé nohy, ale také krásné úzký pás.

You must be logged in to post a comment Login