Velký sál je připraven na vánoční večírky Brno

Období Vánoc je tradičně spjato se setkáváním s mnoha lidmi. A to nejen pod rozzářeným vánočním stromkem. Už tradicí jsou vánoční večírky, které mají za úkol stmelit kolektiv a přinést mezi povinnosti také trochu zábavy. Hledáte možnost uspořádání takové akce v Brně a jeho okolí? Vyberte si sál hotelu Gregor.

 

Maturitní i vánoční večírky v sále hotelu Gregor

 

Velký sál je místem, kde se události podobného charakteru pořádají nejen ve vánočním období. Je ho možné přizpůsobit tak, aby odpovídal různým typům akcí od vysoce formálních odborných konferencí po večírky, během nichž je hlavní úkol jediný – bavit se.

Velký sál je dějištěm večírků maturitních i firemních. Maximální kapacita 200 osob umožňuje pojmout rautové stoly s občerstvením, případné pódium s živou hudbou nebo audiovizuální techniku pro hudbu reprodukovanou. Eventuálně je možno po dohodě s vedením hotelu zařídit i služby konferenciéra, který bude večerem provázet.

 

Velký sál plný překvapení, tance a veselí

 

V sále díky vhodnému uspořádání stolů vznikne i dostatek prostoru pro to, aby se účastníci mohli bavit dle svého vkusu, tancem, zpěvem, společenskými hrami atd. Sál je situován do klidu, proto nebudete nikým rušení a současně se nemusíte bát, že by hlučnější zábava nějakým způsobem omezovala okolí.

V případě tematického pojetí večírku lze také dotvořit atmosféru velkého sálu náležitou výzdobou, k tomu nám poslouží zejména květiny, případně i jiné doplňky. Zaměstnanci hotelu vám pomohou zajistit taktéž produkci kapely. Ostatně po celou dobu pronájmu prostor vám k ruce bude hotelový personál, který vše připraví podle svého nejlepšího vědomí a svědomí tak, aby skutečně nic nechybělo.

 

Vstupte do velkého sálu a nechte se pohltit zábavou

 

Velký sál je oblíbený a velmi často využívaný, proto má tým hotelu Gregor s pořádáním různých událostí bohaté zkušenosti. Zkoordinovat vše ke spokojenosti desítek hostů může být úkolem velmi náročným, nicméně za řadu let se hotelový personál naučit porozumět očekáváním mnoha různých lidí.

V případě, že vám velký sál kapacitně vyhovovat nebude, je ještě možnost využít druhý sál, zvaný také malý. Ten je vybaven obdobně jako sál velký, liší se pouze velikostí, respektive kapacitou, kdy pojme pouze 50 osob. Stejně tak můžete využít zázemí hotelové kuchyně a nechat si nachystat vámi vybrané menu sestávající ze světové i tuzemské gastronomie. Navíc je možno vyhovět i zcela specifické úpravě a vynechat například ze surovin maso nebo zohlednit jiná omezení.

Mimo velkého sálu lze zajistit i kompletní pronájem hotelové restaurace. A to jak pro účely akce soukromé, tak i firemní. Restaurace je plně klimatizovaná a menu se v ní podává denně, a to vždy ve všední den. Následně se mohou hosté odebrat do svých pokojů, pakliže se rozhodnou zůstat v Modřicích ubytovaní.

You must be logged in to post a comment Login