Zábava na Game-hall.cz

Tyto pc hry určitě potěší.

Přinášíme vám výběr několika herních titulů, které patří k tomu nejlepšímu za uplynulé roky.

Narozeniny Vašeho potomka se nezadržitelně blíží a čas na koupi dárku se krátí. Dobrou volbou v nouzi může být například i nová hra pro playstation nebo počítač. V následujícím přehledu vám představíme tituly, které stojí za zvážení.

Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto (GTA) patří k hotovým ikonám herního průmyslu. Na radost hráčů loni vyšel jeho nový díl s římskou číslicí V a dočkali se jen majitelé konzolí Xbox 360 a PlayStation 3. Novější generace herních platforem a PC přišla na řadu až 18. listopadu tohoto roku. Čekání ale stálo za to, protože hra kromě lepší grafiky dostala i nový mód z pohledu první osoby.

GTA V v původní i next-gen verzi jen potvrzuje, že Rockstar Games to s gangsterskými hrami vědí. Titul si ale jistě najde i své odpůrce, kterým nebude po chuti všudypřítomné násilí. GTA

GTA přichází na nové konzole ve velkém stylu. I přes násilí si drží nadhled a nabízí intenzivní zážitek z hraní.

Pro milovníky rychlosti a sportu

Letos nebyla nouze ani o kvalitní závodní tituly. Ze světa Xboxu stojí za zmínku Forza Horizon 2, přičemž tábor PlayStation 4 se dočkal sociálně orientovaného Driveclubu. V našem přehledu ostatně nemohou chybět ani stálice od EA Sports v podobě FIFA 16 a NHL 15, které představují další stupínek neutuchající evoluce ve světě sportovních her.

Sportovní hry se nejlíp ovládají pomoci gamepadu nebo volantu. Pokud nevlastníte ani jeden, doporučujeme Vám si gamepad nebo volant pořídit. Toto příslušenství najdete na stránce game-hall.cz. Na této stránce taky najdete sluchátka nebo klávesnice a jiné PC příslušenství za bezkonkurenční ceny.

 

 

You must be logged in to post a comment Login